Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Yuppi ;) Jestesmy w koncu po upgrade forum! Nie możesz pisać? Zaglądnij do środka :)


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Udało nam się po wielkich perturbacjach zaktualizować forum do najnowszej wersji! Część z Was może mieć problemy z pisaniem na forum - aby rozwiązać problem należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki !

Forum nie jest w pełni funkcjonalne, ale stopniowo doprowadzimy je do ładu i składu.

Pozdrawiam, kokosz.

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok! Działa dobrze, teraz czekać na przywrócenie reszty ikonek itp. W końcu zaktualizowaliście forum. :)
Mam takie małe pytanie.. będzie niedługo wprowadzony jakiś ciekawy dodatek na forum? Zauważyłem, że czcionka się zmieniła również, wygląda to nieźle. ;)

Opublikowano

Można wiedzieć jakie zmiany nastąpiły ?

Na pewno cytowanie inaczej wygląda :) Ale spójrz na profil. Statusy.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

statusy zepsute, tzn jakis komunikat wyskakuje mi czasem(fajerfoks)

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

dobrze jest ale powinniście włączyć forum jak wszystko zrobicie

Wolę żeby użytkownicy na bieżąco wyłapywali błędy... szybciej będziemy mogli sie odgrzebać z błędów. MPC jest współtworzone przez nas Wszystkich - nie widzę powodu aby skorzystać z Waszej wiedzy :)

Opublikowano

dobrze jest ale powinniście włączyć forum jak wszystko zrobicie

tumblr_mgs578oTxb1rjs6xyo1_250.gif

Forum ma działać!

Opublikowano

test2

Jeszcze 9 testów i będziesz miał 3k postów. Dawaj :D

 

PS. Ray root teraz?

Opublikowano

z tym rayem to ja rozumiem taki żarcik noworoczny? xD]

 

@down

 

czyt co pisze, trzeba je pewnie na nowo wgrac bo przez update sie wyjebaly

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

No i jest pięknie, wszystko działa. Ray root ? Why.

 

Nagrody ? było i nie ma ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...